Sterk Es Eik Supportersclub VC GREENYARD Maaseik

Het Bestuur

Evy Borgouns

Secretariaat

Evy Borgouns

Secretariaat
0494/190493
evy@sterkeseik.be
Silvio Westhovens

Silvio Westhovens

Webmaster

Silvio Westhovens

Webmaster
0494/608961
silvio@sterkeseik.be

Veerle Corstjens

Bestuurslid

Veerle Corstjens

Bestuurslid

Anja Vandekerkhof

Bestuurslid

Anja Vandekerkhof

Bestuurslid

Evy Borgouns

Secretariaat

Evy Borgouns

Secretariaat
0494/190493
evy.borgouns@telenet.be
Silvio Westhovens

Silvio Westhovens

Webmaster

Silvio Westhovens

Webmaster
0494/608961
silvio@sterkeseik.be

Veerle Corstjens

Bestuurslid

Veerle Corstjens

Bestuurslid

Anja Vandekerkhof

Bestuurslid

Anja Vandekerkhof

Bestuurslid
Robert Kunnen

Robert Kunnen

Voorzitter

Robert Kunnen

Voorzitter
0495/215408
robert@rood16.be

Evy Borgouns

Secretariaat

Evy Borgouns

Secretariaat
0494/190493
evy.borgouns@telenet.be
Silvio Westhovens

Silvio Westhovens

Webmaster

Silvio Westhovens

Webmaster
0494/608961
silvio@sterkeseik.be
Stevens Caroline & Mercelis Marc

Caroline Stevens & Marc Mercelis

Bestuursleden

Caroline Stevens & Marc Mercelis

Bestuursleden
0472/956776 - 0472/226969
caroline_stevens_@hotmail.com
marc_mercelis@hotmail.com

Contactformulier

Heeft u een vraagje of opmerking, kan u altijd via telefoon of email contact opnemen met één van onze bestuursleden.

U kan ook altijd onderstaand contactformulier invullen. Wij zullen uw vraag of opmerking z.s.m. beantwoorden.

De gegevens die u verstuurt via het formulier op deze pagina worden enkele gebruikt om uw vraag te beantwoorden of contact met u op te nemen. Door het formulier in te vullen gaat u akkoord met ons privacybeleid.

De gegevens worden niet opgeslagen in een database en worden ook niet voor andere doeleinden gebruikt! Uw gegevens zijn bij ons in veilige handen en worden niet aan derden verkocht.

 

Maakt u gebruik van internet explorer?

Indien u gebruik maakt van de verouderde browser Internet Explorer, kan het zijn dat het formulier niet naar behoren werkt. 

Gelieve dan ook een moderne browser te gebruiken zoals Mozilla Firefox, Google Chrome, Safari,….